چه مدل کیک تولد دخترانه ای مناسب است؟

چه نوعی از کیک برای جشن تولد یک دختر مناسب است ؟ قطعا دانستن این موضوع میتواند برای شما به خرید یا درست کردن یک کیک مناسب کمک کند. برای همه شما که به دنبال چند مدل کیک تولد دخترانه هستید ، اینجا ما نکات مهم و ایده های مختلف جمع آوری کرده ایم تا بهترین را انتخاب کنید و بهترین باشید.

 

تولد تقریبا برای همه افراد یک مناسبت خیلی خاص است ، اما برای دختران این موضوع قطعا خیلی خاص تر است. بر عکس اکثریت پسرها ، دخترها دوست دارند ، برای هر چیز برنامه ریزی عالی وجود داشته باشد به همین دلیل غالبا برای تولد خود برنامه ریزی می کنند که به بهترین شکل باشد. از دکوراسیون غذا ها گرفته تا هر چیز که فکر آن را بکنید و جزوی از تولد آنها باشد.

نکته مهم این است که کیک تولد آنها باید بسیار زیبا باشد و یاد آور روحیه آنها در بهترین شکل.

مدل های خاص و زیبا مسئله مهمیست که می توان در هنگام انتخاب یک کیک برای جشن تولد دخترانه به آن توجه داشت تا بتواند توجه همه افراد حاضر در جشن را جلب کند.

کیک تولد دخترانه زیبا

نکته هایی برای یک کیک تولد خوشمزه دخترانه

زمانی که میخواهید برای یک دختر کیک بخرید یا درست کنید بسیار مهم است که موارد زیر را رعایت کنید و این ایده ها را در سر داشته باشید تا مطمئن باشید بهترین کیک را برای جشن تولد دختر خود بکار برده اید.

رنگ های کیک تولد دخترانه

کیک تولد دخترانه رنگی رنگی

مهم ترین چیز برای تشخیص کیک کیک تولد دخترانه از کیکی که برای پسر ها پخته شده است ، رنگ آن است. چیز عجیبی نیست اگر بیان کنیم رنگ صورتی می تواند دختر ها را به خاطر ما بیاورد و یادآور لطافت ها و دنیای قشنگ دخترانه باشد.

اما این نکته هم مهم است که جز رنگ صورتی رنگ های دیگری هم هست که می توان برای یک کیک دخترانه از آن استفاده کرد. زرد ، قرمز و سفید بر  روی یک کیک تولد دخترانه می تواند بسیار هم جذاب باشد. به هر حال چیزی که در انتها مهم است ترکیب رنگ زیبا و جذاب است که مطمئا با سلیقه خوب شما قابل دست یابیست و ما اینجا در شیرین کیک به شما کمک می کنیم تا بهترین را انتخاب کنید.

مواد میانی

وقتی از کیک تولد دخترانه صحبت می کنیم بر عکس کیک پسرانه که شکلات بنظر بهترین انتخاب می آید دستمان برای انتخاب مواد میانی باز هست ، برای مثال آناناس، وانیل، توت فرنگی و … همگی مواد میانی مناسبی برای کیک تولد دخترانه است. همچنین ما در شیرین کیک این امکان را به شما می دهیم تا مواد میانی مورد نظر خود را برای کیک خود انتخاب کنید.

مواد میانی کیک تولد دخترانه

زیبایی کیک

وقتی درباره تولد یک دختر صحبت می کنیم ذهنمان به سمت یک تولد زیبا می رود بنابر این زیبایی یک جزء جدا نشدنی از یک دختر و همچنین یک کیک تولد دخترانه است، شاید شما بهترین کیک پز باشید ، اما نه برای یک کیک تولد دخترانه ، کیک تولد یک دختر باید با تم تولد او جور باشد، و دکوراسیون آن باید بهترین باشد تا مورد پسند او قرار گیرد و برازنده او باشد. ما خلاق ترین طراحان کیک را استخدام کرده ایم تا اینجا در شیرین کیک کیک هایی طراحی کنند و پخته شود که بتواند برازنده دختر زیبای شما باشد.

کیک تولد دخترانه زیبا

مطمئن باشید تمام کیک خوردنی است

وقتی دکوراسیون یک کیک را انجام می دهید مواد بسیاری برای این کار موجود است پس مطمئن باشید کیکی که میخرید تمامی اجزای آن قابل اطمینان ، با بهترین کیفیت و خوراکی باشد تا خدایی نکرده برای کسی مشکل یا اتفاقی پیش نیاید. زیرا برای دختر ها به خصوص کودکان دختر خوردم موادی که با آن کیک تزئین شده جذاب تر از خوردن خود کیک است.

مدل و تزیین کیک

وقتی از یک کیک تولد دخترانه حرف می زنیم ، تزیین آن نیز بسیار برای ما اهمیت دارد اما اینکه کیک چه مدلی باشد بحث مهمی است که به سلیقه شما بستگی دارد و شاید مشکل ترین قسمت کیک باشد، از همین رو ما برای شما نمونه هایی فراهم کرده ایم.

نمونه هایی از چند مدل کیک تولد دخترانه

کیک تولد تک شاخ بامزه

کیک تولد تک شاخ دو طبقه بامزه صورتی و آبی

تک شاخ موجودی زیبا و افسانه ای که این روز ها به رویای کودکان و دختران ما تبدیل شده است و همه آنها آرزوی داشتن یکی از این موجودات را دارند می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای کیک تولد دخترانه ما باشد و برای یک بار هم که شده در روز تولدشان، خودشان را صاحب یکی از این موجودات دوست داشتنی بدانند حتی اگر فقط مدل کیک تولد دخترانه آنها شبیه به این موجود است.

کیک تولد کیتی دخترانه

کیک تولد کیتی دخترانه چند طبقه صورتی

کیک کیتی با ترکیب رنگ لطیف، دوست داشتنی و دخترانه به یکی از کیک های ما تبدیل شده است که فوق العاده مورد پسند دختران امروزیست، زیرا که کیتی وایت، این شخصیت کارتونی بازمه امروزه بسیار محبوب است و با وجود اینکه پنجاه سال از تولد این موجود دوست داشتنی می گذرد اما هنوز هم یکی از شخصیت های دوست داشتنی برای کوچولو های دوست داشتنی ما است.

کیک تولد ماشا و میشا

ماشا و خرس نام یک انیمشن روسی است که امروزه در ایران هم طرفداران خود را دارد و با نام ماشا و میشا شناخته می شود، روسری سر کردن ماشا باعث شده است این کارتون به نظر به فرهنگ ما بیشتر نزدیک بیاید و باعث شود کودکان ما بیشتر با این انیمیشن احساس نزدیکی کنند. همچنین ارتباط دوستانه ای که بین یک انسان و یک حیوان با وفا و دوست داشتنی است نیز مزید بر علت شده تا این انیمیشن در میان دل کودکان ما جا باز کند. قطعا طرفداران این انیمیشن دوست دارند کیک این انیمیشن را در روز تولد خود داشته باشند و این موضوع آن ها را بسیار بسیار خوشحال خواهد کرد.

 

منبع : ۱۵ awesome birthday cake ideas for girls

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *