درباره شیرین کیک

سفارش کیک از فروشگاه اینترنتی شیرین کیک

همه ی ما این روز ها از شلوغی های شهری رنج می بریم، ترافیک، هوای نامساعد، هزینه رفت و آمد و … شیرین کیک آمده است که شما را از همه ی اینها نجات دهد 🙂

شیرین کیک یک فروشگاه اینترنتی در زمینه ی کیک، کاپ کیک، کوکی و انواع دسر است، در این سایت شما می توانید هر مدل کیک را پیدا کنید و فرق نمی کند که شما کیک را برای جشن تولد، جشن سالگرد یا مراسم روز معلم بخواهید زیرا برای همه اینها شما در این سایت کیک مورد نظر را پیدا خواهید کرد.

همچنین می توانید به راحتی در شیرین کیک کیک های ساده یا کافی شاپی هم سفارش بدهید که به همراه یک نوشیدنی گرم در یک عصر دل انگیز تجربه شیرینی را بچشید.

و کیک های خاص و لاکچری ما برای شمایی است که همیشه می خواهید منحصر به فرد باشید، این کیک ها طراحی ویژه ای دارند و نمونه آنها در هیچ کجای دیگه پیدا نخواهید کرد.

البته ما فقط کیک نداریم، شیرین کیک کلی کاپ کیک و کوکی های خوشمزه و زیبا دارد که شما می توانید با سفارش آنها زیبایی خاصی به مهمانی شما خواهد داد مخصوصا اگر برای مهمانی خود تم خاصی را در نظر گرفته باشید.

و خوشمزه ترین قسمت شیرین کیک، بخش دسر هاست، انواع دسر ها را می توانید به راحتی از ما سفارش دهید.

در مجموع اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم که چه چیز هایی را می توانید از شیرین کیک سفارش دهید باید به لیست زیر اشاره کرد :

  • کیک تولد
  • کیک های مناسبتی ( روز مادر، روز معلم و …)
  • کیک خاص و لاکچری
  • کیک ساده یا کافی شاپی
  • کاپ کیک و کوکی
  • انواع دسر ( ژله، تیرامیسو و … )

تاریخچه شیرین کیک

شیرین کیک با مدیریت سرکار خانوم پریناز آزاد، کارشناس و مدرس آشپزی با یک دهه تجربه، فعالیت می کند. ایشان با جمع کردن گروهی متخصص در این زمینه و با همکاری تیم برنامه نویسی دولوپ تاون تصمیم به این گرفتند تا مجموعه شیرین کیک را راه اندازی کنند، که یک استارت آپ در زمینه خرده فروشی انواع کیک و دسر است.

هدف مجموعه شیرین کیک چیست ؟

هدف ما در شیرین کیک در وهله اول ارائه محصولاتی است که هم رضایت شما عزیزان را به همراه داشته باشد و هم ما بتوانیم استاندارد های این زمینه را بالاتر ببریم. در وهله دوم ما در نظر داریم با جمع کردن افرادی که تا قبل به شکل انفرادی در این زمینه فعالیت می کردند به یک مجموعه برسیم که باعث شود افراد هدفمند با سابقه ای ثبت شده تحت عنوان شیرین کیک فعالیت کنند و رونقی به کسب و کار اینترنتی بدهیم، ما به منافع عمومی می نگریم، چرا که وقتی همه سود کنند به این معناست که هر فرد هم سود کرده است.